Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spoko wszyscy uciskani pracownicy :ph34r:  juz niedlugo nie bedzie tych calych problemow. Czemu? Bo nie bedzie Intera! Spojrzmy na to realnie. Bylem tam ostatnio tam jest wiecej obslugi niz klientow. W Biedrze ktora sie u nas przyjela jest dokladnie odwrotnie! Slyszalem ze w Belzycach ma powstac LIDL i to jest juz o 1 market jak na nas za duzo! Ciekawe co padnie? Stawiam na Intera :D  POZDRO WARIATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko wszyscy uciskani pracownicy :ph34r:  juz niedlugo nie bedzie tych calych problemow. Czemu? Bo nie bedzie Intera! Spojrzmy na to realnie. Bylem tam ostatnio tam jest wiecej obslugi niz klientow. W Biedrze ktora sie u nas przyjela jest dokladnie odwrotnie! Slyszalem ze w Belzycach ma powstac LIDL i to jest juz o 1 market jak na nas za duzo! Ciekawe co padnie? Stawiam na Intera :D  POZDRO WARIATY
wg rozumowiania niektorych na forum pewnie jestes przyszlym pracownikiem lidla ze wiesz ze ma powstac a tak serio to tak ma byc w okolicach domu weselnego i zakladu energrtycznego a ja mysle ze pasc nie padnie to nie takie latwe jak wszystkim sie wydaje ;) pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko wszyscy uciskani pracownicy :ph34r:  juz niedlugo nie bedzie tych calych problemow. Czemu? Bo nie bedzie Intera! Spojrzmy na to realnie. Bylem tam ostatnio tam jest wiecej obslugi niz klientow. W Biedrze ktora sie u nas przyjela jest dokladnie odwrotnie! Slyszalem ze w Belzycach ma powstac LIDL i to jest juz o 1 market jak na nas za duzo! Ciekawe co padnie? Stawiam na Intera :D  POZDRO WARIATY
a jaki TY KRZYSIU głupi jesteś,ciekawe co CI ta szklana kula podpowie jeszcze ha ha, i jaki dobrze zorientowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe jestem Krzysiem :D  Ale jak chcesz mnie tak nazywać to tak bardzo mi to nie przeszkadza B)  Skąd wiesz że ten Inter nie padnie? Większość ludzi twierdzi że, długo "nie pozipie bo nie ma klientów za dużo" a załoga i podatki kosztują... Mi nie przeszkadza może sobie funkcjonować, co mi tam. Co do Lidla czy powstanie tego na 100% nie wiem ale ludzie w Bełżycach mówią że, prawdopodobnie tak. Wydaje mi się że, mimo wszystko na takie miasteczko jak nasze to już trochę będzie za dużo sklepów spożywczych :blink: Pożyjemy zobaczymy :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie w bełżycach lubia gadac wiele jeden drógiego obrabia bełzycok to bełzycok gadać musi tyle ich a inter nie padnie kazdy ma swój sklep gdzie chodzi tak jak z aptekami w bełzycach zadna nie padła a przybywa fryzjer tez cała masa i co prosperuja wszyscy zajmijcie sie swoimi sprawami ludziska bo kazdy ma cos za paznokciami a nie stana jakies panie w grupce i prorokują obgaduja cieszta sie ze otwieraja wam te sklepy bedziecie mieli gdzie lazic w niedziele po kosciele bo po parku chyba nie da rady hahaha pozdro ludziska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe jestem Krzysiem :D  Ale jak chcesz mnie tak nazywać to tak bardzo mi to nie przeszkadza B)  Skąd wiesz że ten Inter nie padnie? Większość ludzi twierdzi że, długo "nie pozipie bo nie ma klientów za dużo" a załoga i podatki kosztują... Mi nie przeszkadza może sobie funkcjonować, co mi tam. Co do Lidla czy powstanie tego na 100% nie wiem ale ludzie w Bełżycach mówią że, prawdopodobnie tak. Wydaje mi się że, mimo wszystko na takie miasteczko jak nasze to już trochę będzie za dużo sklepów spożywczych :blink: Pożyjemy zobaczymy :wacko:
  He he do mnie tez pisał na Krzysiu ale mu przeszło... :P  chyba jakiś Krzyś go rzucił i nie może zapomnieć o nim.... :D Inter może sobie być..konkurencja przynajmniej jest i Biedra nie dyktuje cen, a by było jeszcze super jak by Lidl powstał... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej racji podatnicy płacą za darmową siłę roboczą dla intermarche? Przecież za ich pracowników płaci urząd pracy. Powinno to się czym prędzej skończyć cwaniaki jedne! A te  ich gazetki jak znajdę to podetrę cztery litery i im przywiozę do sklepu. Nie zaśmiecajcie miasta wyzyskiwacze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej racji podatnicy płacą za darmową siłę roboczą dla intermarche? Przecież za ich pracowników płaci urząd pracy. Powinno to się czym prędzej skończyć cwaniaki jedne! A te  ich gazetki jak znajdę to podetrę cztery litery i im przywiozę do sklepu. Nie zaśmiecajcie miasta wyzyskiwacze!
 
A z jakiej racji podatnicy płacą za darmową siłę roboczą dla intermarche? Przecież za ich pracowników płaci urząd pracy. Powinno to się czym prędzej skończyć cwaniaki jedne! A te  ich gazetki jak znajdę to podetrę cztery litery i im przywiozę do sklepu. Nie zaśmiecajcie miasta wyzyskiwacze!
ja tam pracuje i urząd pracy za mnie nie płaci ZYGMUNTKU :) a już myślałeś że jestes taki mądry :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej racji podatnicy płacą za darmową siłę roboczą dla intermarche? Przecież za ich pracowników płaci urząd pracy. Powinno to się czym prędzej skończyć cwaniaki jedne! A te  ich gazetki jak znajdę to podetrę cztery litery i im przywiozę do sklepu. Nie zaśmiecajcie miasta wyzyskiwacze!
  He he wiesz że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele... :D ale jak dla mnie to mogą im płacić moje pieniądze z podatków... :P  Etammm....nie lepiej papier toaletowy kupić sobie, tą gazetka krzywdę możesz sobie zrobić.... :D jest fajna promocja na papier toaletowy w inter ;) :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki na bank wyciągneli jakieś srodki z EU. Pewnie muszą jakiś czas ludzi zatrudniać a potem zwiną biznesa. Banda złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki na bank wyciągneli jakieś srodki z EU. Pewnie muszą jakiś czas ludzi zatrudniać a potem zwiną biznesa. Banda złodziei.
To prawda z tym bankiem dyrektor banku była na otwarciu inter i prezes jest stałym bywalcem banku (na środku Lubelskiej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już nam tego dosyć jeszcze raz ktoś mnie oczerni na forum to jde z tym na policje a potem do sądu i będe domagał się doszkodowania bo ja nie mam z tym co tu się wyrabia nic wspólnego pracowałem tam i teraz bardzo tego żałuje bo ktoś zrobił afere i wszystko spadło na mnie ja już tam nie chodzę nawet na zakupy bo tam jest drogo i nie odpowiada atmosfera tego sklepu i dlatego zakupy robię w lublinie bo jest tam taniej i większy wybór towarów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już nam tego dosyć jeszcze raz ktoś mnie oczerni na forum to jde z tym na policje a potem do sądu i będe domagał się doszkodowania bo ja nie mam z tym co tu się wyrabia nic wspólnego pracowałem tam i teraz bardzo tego żałuje bo ktoś zrobił afere i wszystko spadło na mnie ja już tam nie chodzę nawet na zakupy bo tam jest drogo i nie odpowiada atmosfera tego sklepu i dlatego zakupy robię w lublinie bo jest tam taniej i większy wybór towarów  
  He he krzysio starszy.... :P idz idz na ta policje, tylko skad wiesz ze to o tobie krzysiu, nie jednemu psu na imie Burek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie co tam się w Interze dzieje ciekawego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem ostatnio kiełbache z Marche Czułem ją cały dzień a jadłem na śniadanie ;) Dobrze że mnie sraka nie zegnała w robocie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem ostatnio kiełbache z Marche Czułem ją cały dzień a jadłem na śniadanie ;) Dobrze że mnie sraka nie zegnała w robocie ;)
  Cała brygada po tym srała a druga zmiana wcale  nie przyszła do roboty,firma teraz pada,odszkodowań żadnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do świeżego jedzenia nie jesteś przyzwyczajony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała brygada po tym srała a druga zmiana wcale  nie przyszła do roboty,firma teraz pada,odszkodowań żadnych
  Stoperan trzeba było zastosować :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoperan trzeba było zastosować :D
Stoperan nie działał CYCU,dopiero betonem sześćdziesiątką my podrzucili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...